Organizace

VÍTEJTE  NA  STRÁNKÁCH  ŠKOLNÍ  JÍDELNY  🙂

—————————————————————————-

Ani jsme se nenadáli a už je tu zase září !!!  Tímto bych Vás chtěla přivítat  a popřát do tohoto školního roku  hodně úspěchů  🙂

,,JÍDELNÍČEK,,   naleznete na stránkách

• www.jidelna.cz  !!!    do vyhledávače zadejte : Ježov, pak klikněte na ,, základní škola a mateřská škola Ježov,,
  • A JE TO !!! 🙂

Školní jídelna zajišťuje stravování žákům školy, dětem mateřské školy a zaměstnancům školy.

Pracovníci školní jídelny

• Vedoucí školního stravování: Marie Kunická
  • Kuchařka: Hana Formanová
  • Pomocná pracovnice: Alena Kubová

Výdejní doba

Obědy se na naší škole vydávají v době od 11.35 do 13.25 hodin

ZÁKLADNÍ   ŠKOLA !!!!!

Upozornění k výběru stravného

———————————————-

Cena stravného od 1. 9. 2014

———————————————-

Ceny za obědy jsou stanoveny podle věku žáků ve třech kategoriích. Do těchto kategorií jsou žáci řazeni podle věku, kterého dosáhnou v příslušném školním roce, který končí  31. srpna. (vyhláška č. 107/2018)

• 7 – 10 let   –         23,- Kč
  • 11 – 14let    –       25,- Kč
  • 15 let a více  –     27,- Kč

Z důvodu pozdního placení stravného v hotovosti, upozorňuji rodiče žáků, že stravné se platí vždy předem!!!!

Strávníci hradí stravné na příslušný měsíc v posledním týdnu probíhajícího měsíce !!!!!

Děkuji za pochopení: Kunická Marie, vedoucí školního stravování.

ZÁŘÍ   2017

———————————————————————————————————————

7 – 10 let            18  dnů  =   414,-Kč

11 – 14 let           18 dnů   =   450,-Kč

15  let a více      18 dnů   =   486,-Kč

Ceny obědů se na základní škole řídí vyhláškou č. 107/2008.

Přihlášky a odhlášení obědů se vyřizuje osobně nebo telefonicky na telefonním čísle 518 626 238, vždy den předem nebo příslušný den ráno v době od 6.30 do 7.00 hodin.

První den nemoci je možné odebrat oběd ze školní jídelny v jídlonosiči.

MATEŘSKÁ     ŠKOLA !!!!

Od 1.9.2017 se upravuje cena stravného!!!

Děti ve věku 3 – 6 let

————————-

• Cena svačinky 7,- Kč
  • Cena obědu 20,- Kč

Děti ve věku 6 – 7 let

————————–

– cena svačinky  7,- Kč

– cena obědu    23,- Kč

Stravné hradí rodiče v hotovosti formou zálohy na následující měsíc a nebo bezhotovostní formou

,, INKASEM ,,

—————————————————–

Odhlašování dětí se vyřizuje osobně nebo na telefonním čísle 518 626 238, vždy den předem nebo příslušný den ráno v době od    6.30 do 7.00 hodin.  Pro dšti MŠ ještě možnost SMS.

A to na dobu určitou ( od – do ) !!!  TOTO PLATÍ I PRO ŠKOLNÍ DĚTI  !!!!

První den nemoci je možné odebrat oběd ze školní jídelny v jídlonosiči.

Rodiče, kteří nemají zřízené ,, inkaso ,, budou platit obědy v  kanceláři    ŠKOLNÍ  JÍDELNY   a to předem, tak jak jsme na to byli zvyklý (první pracovní den v měsíci, už nebudu v MŠ)

Děkuji za pochopení.

Přihlášky dětí i s potvrzením ,, souhlas s inkasem ,, mi prosím vraťte do kanceláře školní jídelny nebo pošlete po dětech, děkuji   🙂