Organizace

VÍTEJTE  NA  STRÁNKÁCH  ŠKOLNÍ  JÍDELNY  🙂

!!!  ODHLAŠOVÁNÍ  STRAVY  !!!

NA  TELEFONNÍ  ČÍSLO    =  735 757 594 =

MIMO PRACOVNÍ DOBU, JEN FORMOU  SMS

I v pracovní době ovšem můžete odhlašovat SMSkou!!!!!

POKUD VÁM HOVOR v pracovní době NEVEZMU,  ZAVOLÁM  VÁM ZPĚT!!!!!

,,JÍDELNÍČEK,,   naleznete na stránkách

• www.jidelna.cz     do vyhledávače zadejte : Ježov, pak klikněte na ,, základní škola a mateřská škola Ježov,,
  • A JE TO   🙂

Školní jídelna zajišťuje stravování žákům školy, dětem mateřské školy a zaměstnancům školy.

Pracovníci školní jídelny

• Vedoucí stravování: Marie Kunická
  • Kuchařka: Hana Formanová
  • Pomocná kuchařka: Alena Kubová

PRACOVNÍ  DOBA   6 – 14,30hodin

VÝDEJNÍ  DOBA

Obědy se v naší školní jídelně vydávají v době od 11.35 do 13.25 hodin

ZÁKLADNÍ   ŠKOLA !!!!!

Upozornění k výběru stravného

———————————————-

Ceny za obědy jsou stanoveny podle věku žáků ve třech kategoriích. Do těchto kategorií jsou žáci řazeni podle věku, kterého dosáhnou v příslušném školním roce, který končí  31. srpna. (vyhláška č. 107/2005)

CENA   STRAVNÉHO

==     7  –  10 let    –   25,-Kč

==   11  –  14 let    –   27,-Kč

==   15 let a více –     29,-Kč

STRAVNÉ JE  HRAZENO BEZHOTOVOSTNĚ, FORMOU  ,, INKASA ,,(cca k 20.dni příslušného měsíci)

Je možné platit i hotově.

Z důvodu pozdního placení stravného v hotovosti, upozorňuji rodiče žáků, že stravné se platí vždy předem!!!!

STRAVNÉ    —               LISTOPAD   2019                      PROSINEC 2019

——————————————————————————————————————–

7 – 10 let (25,-)         21   x   25,-     =   525,-Kč                  15dnů = 375,-

11 – 14 let(27,-)        21   x   27,-      =   567-Kč                  15dnů = 405,-

15  let a více(29,-)  21    x  29,-      =   609,-Kč                  15dnů = 435,-

Ceny obědů se na základní škole řídí vyhláškou č. 107/2008.

Přihlášky a odhlášení obědů se vyřizuje osobně nebo telefonicky na  čísle   –  735 757 594,  vždy den předem nebo příslušný den ráno v době od 6.30 do 7.00 hodin.  (mimo pracovní dobu, odhlašováni – jen formou SMS)

První den nemoci je možné odebrat oběd ze školní jídelny do jídlonosiče.

Oběd je vydáván pouze do nádob určených k přepravě jídel a je určen k okamžité spotřebě.

MATEŘSKÁ     ŠKOLA !!!!

CENA  STRAVNÉHO

Děti ve věku 3 – 6 let

————————-

• Cena svačinky     7,- Kč
  • Cena obědu       20,- Kč

Děti ve věku 6 – 7 let

————————–

– cena svačinky          7,- Kč

– cena obědu            25,- Kč

Stravné je hrazeno bezhotovostně, formou   ,, INKASA ,, ( cca k 20.dni příslušného měsíce)

Může být placeno i hotově.

—————————————————–

Odhlašování dětí se vyřizuje osobně nebo na telefonním čísle   735 757 594, vždy den předem nebo příslušný den ráno v době od   6.30 do 7.00 hodin                                               _________

(mimo pracovní dobu, odhlašování  –  jen formou SMS)

UPOZORŇUJI  RODIČE, ABY  OHLAŠOVALI  DĚTI NA  VÝŠE  UVEDENÉM  TELEFONÍM  ČÍSLE!!!!

MATEŘSKÁ  ŠKOLA  NENÍ  POVINNA  NÁM  ODHLÁŠENÍ  SDĚLIT!!!!!

A to na dobu určitou ( od – do ) !!!  TOTO  PLATÍ  I  PRO  ŠKOLNÍ  DĚTI  !!!!

První den nemoci je možné si odebrat oběd ze školní jídelny do jídlonosiče.

VŠEM   PŘEJI  KRÁSNÉ   PODZIMNÍ   DNY    :-))